Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo mūsų svetainėje patirtį, išanalizuoti mūsų svetainės srautą ir suprasti, iš kur ateina mūsų lankytojai. Susipažinti su privatumo ir slapukų politika galite čia.
Sutinku su būtinaisiais
Sutinku
Grįžti į tinklaraštį

Įsibėgėja prezidento rinkimai: kviečia susitikti su kandidatais akis į akį ir užduoti klausimus virtualiai

Įsibėgėja prezidento rinkimai: kviečia susitikti su kandidatais akis į akį ir užduoti klausimus virtualiai | 2024-04-16

Artėjant Prezidento rinkimams, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia susipažinti su kandidatais iš arčiau. Rinkėjus kviečia dalyvauti debatuose, o jau nuo šiandien užduoti klausimus kandidatams tiesiogiai atnaujintoje platformoje www.zinaukarenku.lt


Čia rinkėjai ras informaciją apie kandidatus ir galės juos nesunkiai palyginti pagal tokius rodiklius kaip pajamos, turtas, mokamos užsienio kalbos. Taip pat klausimą bus galima užduoti pasirinktam kandidatų skaičiui: vienam, keliems ar visiems vienu metu. Platformos naudotojai matys, kurie kandidatai į klausimus atsako aktyviausiai, o kurie - nelinkę bendrauti.


Gegužės 4 dieną „Žinau, ką renku“ taip pat kviečia visus rinkėjus atvykti gyvai į Lukiškių kalėjimą 2.0 (Lukiškių skg. 6) bei gyvai užduoti jiems aktualiausius klausimus. Daugiau apie debatus: https://www.facebook.com/events/4458209587736606


„Viešojoje erdvėje ne vienas pasigedo kandidatų į Prezidentus rinkiminių kampanijų. Domėtis kandidatais ir mūsų - rinkėjų - pareiga, tad dabar kviečiame visus kandidatus susitikti akis į akį gyvuose debatuose bei kasdien iki rinkimų bendrauti su rinkėjais virtualiai. Tikime, kad tokie pokalbiai geriausiai padeda išsirinkti patį pačiausią savo kandidatą “, - sako tinklo koordinatorė Guoda Vaitiekutė.


Kaip ir per kiekvienus rinkimus, atsakyti į klausimus platformoje bei dalyvauti debatuose kviečiami visi kandidatai į prezidentus. Kandidatams suteikiamos vienodos sąlygos reikšti idėjas, o rinkėjai gali palyginti ir išsirinkti sau tinkamiausią iš visų.


Visi atsakymai į klausimus platformoje bei debatų įrašas išliks pasiekiami ir po rinkimų, tad visuomenė galės pasitikrinti, kaip to, kas buvo pasakyta prieš rinkimus, laikomasi jiems pasibaigus.


Veiklų įgyvendinimas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (- ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Jaunimo reikalų agentūros požiūrį, ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.

 

Vartotojo autentifikacija

Mes turime įsitikinti, kad Jūs esate tikras vartotojas, dėl to paprašysime susikurti paskyrą.

Prisijungti su:

Google
Su el. paštu
Jau turi paskyrą?

Registruotis

Vardas
Pavardė
El. paštas
Slaptažodis
Pakartoti slaptažodį
Jau turi paskyrą?

Prisijungti

El. paštas
Slaptažodis
Dar neturi paskyros?
El. paštas: info@zinaukarenku.lt
Telefonas: +370 616 26 387

Būk pirmas ir sužinok naujausias aktualijas!

Pagaminta: Ad Fingers