Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo mūsų svetainėje patirtį, išanalizuoti mūsų svetainės srautą ir suprasti, iš kur ateina mūsų lankytojai. Susipažinti su privatumo ir slapukų politika galite čia.
Sutinku su būtinaisiais
Sutinku
Grįžti į tinklaraštį

„Žinau, ką renku“ kviečia į kandidatų debatus visoje Lietuvoje

Žinau, ką renku | 2020-09-09

Likus mėnesiui iki spalio 11 d. Seimo rinkimų Žinau, ką renku kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti debatuose tarp kandidatų į Seimą visose Lietuvos vienmandatėse apygardose.

 

Rugsėjo 14 – spalio 9 dienomis 71 Lietuvos vienmandatėje apygardoje organizuojami debatai, kuriuose kiekvienas norintis galės išgirsti kandidatų pažadus ir užduoti sau rūpimus klausimus. Į debatus bus galima atvykti gyvai arba stebėti virtualiai socialiniuose tinkluose. Iniciatyva yra nešališka, todėl debatuose kviečiami dalyvauti visi apygardos kandidatai.

„Kaip likimas duos“ – dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, o rinkimų ryta skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai ir susipažinti su kandidatais iš arti debatuose, užduoti jiems klausimus ir išsirinkti savo atstovą!”, – sako tinklo savanoris Donatas Bučelis.

 

Anot organizatorių, politikams iš delno, rutulio ar kavos tirščių burti ir nuo tiesių atsakymų išsisukti neleis profesionalūs moderatoriai. Jais šiemet savanoriškai sutiko būti daugiau nei 30 žurnalistų, iš skirtingų nacionalinių naujienų agentūrų, radijo ir televizijos bei naujienų portalų.

 

ZEMELAPIS_pilnas_reduced

Informacijos apie debatus savo apygardoje ieškokite https://www.zinaukarenku.lt/rinkimai/debatai/  ir Facebook puslapyje https://www.facebook.com/zinaukarenku/events

Renginyje bus laikomasi visų SAM rekomendacijų, tad organizatoriai kviečia dėvėti kaukes ir užsiregistruoti iš anksto (tą padaryti galima socialiniame tinkle Facebook, renginio puslapyje). Užsiregistruoti bus galima ir atvykus, tačiau vietų skaičius dėl saugumo reikalavimų yra ribotas.

 

Žinau, ką renku bendrauti su politikais jau netrukus taip pat pakvies ir virtualioje platformoje www.zinaukarenku.lt. Čia bus galima rasti savo apygardos kandidatus į Seimą, tiesiogiai užduoti klausimus ir susipažinti su kandidatų atsakymais į kitų lankytojų klausimus. Visi užduoti klausimai ir pateikti atsakymai bus saugomi ir skelbiami viešai.

Į II rinkimų turą, kuris vyks spalio 25 d., patekę kandidatai į Seimą bus pakviesti susirungti II turo debatuose, kurie vyks spalio 13-23 dienomis.

 

Žinau, ką renku veikla po rinkimų nesibaigs – debatuose išsakyti pažadai ir atsakymai pateikti internetinėje platformoje www.zinaukarenku.lt bus vieši, o iniciatyvos komanda stebės, kaip įgyvendinami prieš rinkimus duoti pažadai.

 

„Žinau, ką renku“ – nuo 2014 m. veikiantis nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuriame dalyvauja jauni žmonės iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Siekiame, kad Lietuvos politikai būtų atskaitingi rinkėjams, todėl skatiname piliečius sąmoningai dalyvauti viešajame gyvenime ne tik prieš rinkimus, bet ir po jų. Tinklo nariai – tai savanoriai, įsipareigoję laikytis nešališkumo principų. Seimo rinkimų tinklo veiklos bendrai finansuojama pagal Europos Sąjungos programą Erasmus+.

 

logo-erasmus-plus

Vartotojo autentifikacija

Mes turime įsitikinti, kad Jūs esate tikras vartotojas, dėl to paprašysime susikurti paskyrą.

Prisijungti su:

Google
Su el. paštu
Jau turi paskyrą?

Registruotis

Vardas
Pavardė
El. paštas
Slaptažodis
Pakartoti slaptažodį
Jau turi paskyrą?

Prisijungti

El. paštas
Slaptažodis
Dar neturi paskyros?
El. paštas: info@zinaukarenku.lt
Telefonas: +370 616 26 387

Būk pirmas ir sužinok naujausias aktualijas!

Pagaminta: Ad Fingers