Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo mūsų svetainėje patirtį, išanalizuoti mūsų svetainės srautą ir suprasti, iš kur ateina mūsų lankytojai. Susipažinti su privatumo ir slapukų politika galite čia.
Sutinku su būtinaisiais
Sutinku
Grįžti atgal

„Pažadas iš VRK leidinio: Plėsti teikiamų sveikatos paslaugų spektrą“

8/10
Pažadas dalinai įvykdytas

ŽKR stebėtojų vertinimai

Žinau, ką renku
2022-10-15

2019 - 2021 m. strateginiame plane yra išsikeltas tikslas „Užtikrinti sveikatos apsaugos paslaugų plėtrą". Šis tikslas įgyvendinamas dviem uždaviniais: Modernizuoti sveikatos apsaugos sektorių ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei įgyvendinant sveikatinimo veiklos priemones. Nuo mero kadencijos pradžios 2019 m. buvo pradėta skirti daugiau lėšų. Skiriami 2 balai.

 

Formuluotės sutampa, skiriamas 1 balas.

8
Žinau, ką renku
2022-10-15

Metinėse veiklos ataskaitose atsispindi iškeltų uždavinių planavimas ir jų įgyvendinimui yra skiriamos lėšos. Skiriami 2 balai.

Žinau, ką renku
2023-12-03

2022 m. savivaldybės ataskaitoje minima, kad „2022 m. finansinė parama suteikta 13 į Joniškio rajono ASPĮ atvykusiems dirbti gydytojams: 4 anesteziologams-reanimatologams, 4 skubiosios medicinos, vidaus ligų, fizinės medicinos ir reabilitacijos, šeimos gydytojams, 2 gydytojams odontologams“, „Teikiamos ambulatorinės slaugos paslaugos namuose. VšĮ Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centras 2022 m. suteiktos 22274 paslaugos 406 pacientams“ bei kiti įrodymai, kad pažadas yra įgyvendinamas, tačiau nesant konkretiems sėkmės rodikliams, neaišku, kiek įgyvendintas.

 

Taip pat apie dalinai įgyvendintą pažadą patvirtina ir Joniškio rajono savivaldybės strateginių veiklos planų ataskaitos.

 

Pažadas nėra iki galo konkretus ir pamatuojamas, todėl negalima objektyviai nuspręsti, ar pažadas pilnai įgyvendintas, tad skiriami 2 balai iš 3.

Žinau, ką renku
2023-12-03

Matomi konkretūs įrodymai, kad paslaugų spektras yra plečiamas, kai registruojasi pas gydytoją. Taip pat yra straipsnių, kurie patvirtina, kad gydytojai dažniau atvyksta į Joniškį.

Pavyzdžiui, Joniškio ligoninė feisbuke dalijasi įrašais, kada gauna naują medicininę įrangą bei kokias procedūras gali su ja padaryti. Taip pat moko žmones, kaip elgtis atsitikus sveikatos nelaimei.

 

Nors matosi konkretūs įrodymai, kad pažadas kažkuria dalimi įgyvendintas, tačiau nesant konkretiems sėkmės rodikliams skiriamas 1 balas iš 2.

Vartotojų
nuomonės

Dalintis nuomone
Vartotojų įžvalgų nėra. Prisiregistruok prie platformos ir palik savo įžvalgą.

Vartotojo autentifikacija

Mes turime įsitikinti, kad Jūs esate tikras vartotojas, dėl to paprašysime susikurti paskyrą.

Prisijungti su:

Google
Su el. paštu
Jau turi paskyrą?

Registruotis

Vardas
Pavardė
El. paštas
Slaptažodis
Pakartoti slaptažodį
Jau turi paskyrą?

Prisijungti

El. paštas
Slaptažodis
Dar neturi paskyros?
El. paštas: info@zinaukarenku.lt
Telefonas: +370 616 26 387

Būk pirmas ir sužinok naujausias aktualijas!

Pagaminta: Ad Fingers