Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo mūsų svetainėje patirtį, išanalizuoti mūsų svetainės srautą ir suprasti, iš kur ateina mūsų lankytojai. Susipažinti su privatumo ir slapukų politika galite čia.
Sutinku su būtinaisiais
Sutinku
Grįžti atgal

„Pažadas iš ŽKR debatų: Padaryti nemokamą viešąjį transportą maršrutu: Naujoji Akmenė-Papilė“

8/10
Pažadas įvykdytas

ŽKR stebėtojų vertinimai

Žinau, ką renku
2022-10-01
Laiškas merui išsiųstas 2021-09-29, bet atsakymo buvo nesulaukta, todėl dar vienas laiškas buvo išsiųstas 2022-07-23, atsakymas gautas iš mero patarėjos 2022-08-11
8
Žinau, ką renku
2022-10-01

Mero atsakymas: „šis pažadas nebuvo atskirai įvardintas strateginiame plane, nes tai yra „Akmeniečio kortelės“ koncepcijos dalis, o „Akmeniečio kortelės“ įsteigimas buvo numatytas ir bus įgyvendintas. „Naujoji Akmenė – Papilė – Naujoji Akmenė“ maršrutas buvo pasirinktas ne atsitiktinai. Nurodytu maršrutu autobusas vyksta per 5 rajono miestus ir miestelius. Juo pasinaudoti galimybę turi didžiausia dalis rajono gyventojų. Taip pat buvo atsižvelgta į darbo vietų, traukinių stoties ir ugdymo įstaigų išsidėstymą mūsų rajone. Maršrutas nuo 2023 metų sausio 1 dienos taps nemokamu visiems gyventojams, deklaravusiems gyvenamąją vietą Akmenės rajone, kurie turės teisę naudotis ir „Akmeniečio kortele“. 

 

Kadangi maršrutas, anot mero, yra „Akmeniečio kortelės“ dalis, todėl nėra atskirai įtrauktas į savivaldybės planavimo dokumentus, tačiau savivaldybės vadovas argumentuotai paaiškino, kodėl tai nutiko, tad už tai skiriami 2 balai.

Žinau, ką renku
2022-10-01

Pažadas yra dalinai pradėtas įgyvendinti, nes „Akmeniečio kortelė“ pradėta kurti bei pats maršrutas kursuoja, bet dar nėra nemokamas. Už tai skiriamas 1 balas iš 2.

 

2023.11.25 papildymas: skiriamas papildomas balas už tai, kad suderintas nemokamas maršrutas.

 

Iš viso skiriami 2 balai.

Žinau, ką renku
2023-11-25

Pažadas buvo įgyvendintas, bet 2019-2023 m. mero ir savivaldybės ataskaitose nėra minima apie tai, tačiau, kaip meras minėjo, tai yra "Akmeniečio kortelės" sudedamoji dalis (kito pažado). Už tai skiriami 2 balai iš 3. 

Žinau, ką renku
2023-11-25

“Akmeniečio kortelės” puslapyje yra minima, kad “Akmeniečio kortelę turintiems asmenims, važiuojantiems maršrutais Nr. 78 „Naujoji Akmenė-Akmenė-Papilė“ ir Nr. 78K „Naujoji Akmenė-Akmenė-Papilė-Kairiškiai“, taikoma 100 proc. nuolaida", tad šis pažadas yra įgyvendintas. 

 

Skiriami 2 balai už matomus įrodymus, kad pažadas įgyvendintas.

Vartotojų
nuomonės

Dalintis nuomone
Vartotojų įžvalgų nėra. Prisiregistruok prie platformos ir palik savo įžvalgą.

Vartotojo autentifikacija

Mes turime įsitikinti, kad Jūs esate tikras vartotojas, dėl to paprašysime susikurti paskyrą.

Prisijungti su:

Google
Su el. paštu
Jau turi paskyrą?

Registruotis

Vardas
Pavardė
El. paštas
Slaptažodis
Pakartoti slaptažodį
Jau turi paskyrą?

Prisijungti

El. paštas
Slaptažodis
Dar neturi paskyros?
El. paštas: info@zinaukarenku.lt
Telefonas: +370 616 26 387

Būk pirmas ir sužinok naujausias aktualijas!

Pagaminta: Ad Fingers