Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo mūsų svetainėje patirtį, išanalizuoti mūsų svetainės srautą ir suprasti, iš kur ateina mūsų lankytojai. Susipažinti su privatumo ir slapukų politika galite čia.
Sutinku su būtinaisiais
Sutinku
Grįžti atgal

„Pažadas iš ŽKR debatų: Atkurti sporto rūmus su baseinu ir SPA centru.“

7/10
Pažadas dalinai įvykdytas

ŽKR stebėtojų vertinimai

Žinau, ką renku
2022-10-01
Laiškas merui išsiųstas 2021-09-29, bet atsakymo buvo nesulaukta, todėl dar vienas laiškas buvo išsiųstas 2022-07-23, atsakymas gautas iš mero patarėjos 2022-08-11.
7
Žinau, ką renku
2022-10-01
Pažadas įtrauktas į 2021-2023 m. plano priedą, jam skirtos lėšos. Už tai skiriami 2 balai. Kadangi pažado formuluotė yra panaši esančiai dokumentuose, skiriamas dar 1 balas.
Žinau, ką renku
2022-10-01
Mero atsakymas: „Pagal sutartį su generaliniu rangovu, projektas turėtų būti užbaigtas įgyvendinti iki 2022 metų lapkričio mėnesio su galimybe sutartį pratęsti iki 6 mėnesių (numatyta galimybė sutartį pratęsti 2 kartus po 3 mėnesius). Vertinama, kad apie 70 procentų statybos darbų jau yra atlikta. Reikalinga atlikti vidaus apdailos darbus. Projektas finansuojamas valstybės investicijų programos (VIP) ir Savivaldybės biudžeto lėšomis. Projekto įgyvendinimui trūksta apie 5 milijonus eurų. Tikimės su partijos ir LR Vyriausybės pagalba gauti visą reikiamą finansavimą ir sėkmingai pabaigti projektą. Savivaldybė savo įsipareigojimus atliko ir, kaip numatyta, finansavo 50 procentų projekto įgyvendinimui reikalingų lėšų, trūksta valstybės skiriamo finansavimo lėšų dalies.“ Mūsų stebėtojai patvirtina, kad pažadas yra įgyvendinamas - pastatas statomas. Taip pat meras dalijasi statybų progresu savo feisbuke. Už tai skiriami 2 balai.
Žinau, ką renku
2023-12-02

Pažadas nėra iki galo įgyvendintas. 2022 m. mero ir savivaldybės ataskaitoje minima, kad šis pažadas yra dalinai įgyvendintas, atsiskaitoma, kad „sutvarkytos vandentiekio, nuotekų sistemos, įrengta pastato elektros instaliacija, pradėta pastato vidaus sienų apdaila, įrengta baseino inžinerinių įrenginių sistema, sutvarkytas sklypas“ Už tai skiriamas 1 balas iš 3. 

Žinau, ką renku
2023-12-02

Matomi akivaizdūs (plika akimi) įrodymai, kad pastatas yra atnaujinamas. Taip pat mėnesį prieš rinkimus pasirodė straipsnis, kad savivaldybė skelbia patalpų nuomos konkursus. Kadangi pažadas nebuvo įgyvendintas per 2019-2023 m. kadenciją, skiriamas 1 balas iš 2.

Vartotojų
nuomonės

Dalintis nuomone
Vartotojų įžvalgų nėra. Prisiregistruok prie platformos ir palik savo įžvalgą.

Vartotojo autentifikacija

Mes turime įsitikinti, kad Jūs esate tikras vartotojas, dėl to paprašysime susikurti paskyrą.

Prisijungti su:

Google
Su el. paštu
Jau turi paskyrą?

Registruotis

Vardas
Pavardė
El. paštas
Slaptažodis
Pakartoti slaptažodį
Jau turi paskyrą?

Prisijungti

El. paštas
Slaptažodis
Dar neturi paskyros?
El. paštas: info@zinaukarenku.lt
Telefonas: +370 616 26 387

Būk pirmas ir sužinok naujausias aktualijas!

Pagaminta: Ad Fingers