Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo mūsų svetainėje patirtį, išanalizuoti mūsų svetainės srautą ir suprasti, iš kur ateina mūsų lankytojai. Susipažinti su privatumo ir slapukų politika galite čia.
Sutinku su būtinaisiais
Sutinku

Prezidento rinkimai 2024 m.

Rodoma: 2 kandidatai
Sužinokite, kokia kandidatų nuomonė
Pasirinkite temą
Asmeniniai klausimai
Užsienio politika
Saugumas
Sveikata
Ekonomika
Švietimas
Aplinka ir infrastruktūra
Socialiniai klausimai
Žemės ūkis
Žmogaus teisės
Kita
Pasirinkite klausimą
Ar dar ilgai planuojate likti Lietuvoje?
Ar sutinkate, kad Lietuva kaip gerovės valstybė turėtų suteikti daugiau socialinių paslaugų ir pagalbos žmonėms, prižiūrintiems negalią turinčius ar sunkia liga sergančius artimuosius?
Ar sutinkate, kad kiekvienam žmogui, nepaisant jo negalios, valstybė turėtų sudaryti sąlygas ir galimybes asmeninius sprendimus priimti pačiam?
Ar pritariate, kad vaikai su negalia turėtų mokytis kartu su kitais vaikais bendrojo lavinimo mokyklose įtraukties būdu?
Ar pritariate, kad mokyklose turėtų būti kalbama lytiškumo ugdymo, reprodukcinių teisių temomis įtraukiant įvairovės temas?
Ar palaikote mintį, kad pabėgėliai iš Ukrainos ir pabėgėliai iš Sirijos Lietuvoje turėtų būti priimami vienodomis sąlygomis?
Ar sutinkate, kad Lietuva turėtų nustoti vykdyti tarptautinę teisę pažeidžiančias atstūmimo praktikas ir sukurti efektyvią sistemą, kuri užtikrintų galimybę prieglobsčio prašantiems asmenims pateikti prieglobsčio Lietuvoje prašymą?
LR Konstitucinis Teismas pripažino, kad 2021 m. prieglobsčio prašytojų sulaikymas prieštarauja Lietuvos Konstitucijai. Ar pritariate, kad Lietuva turėtų sumokėti atsiprašymo kompensacijas kiekvienam žmogui, pvz., po 1.000 eurų?
Ar palaikote Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris yra pateiktas Seimui?
Ar pritariate, kad būtina panaikinti Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo nuostatą (4 str. 2d., 16 p.), pagal kurią informacija apie LGBT asmenis nepilnamečiams yra ribojama?
Ar pritariate, kad Seimas kuo greičiau ratifikuotų Europos Tarybos konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir kovos su juo?
Ar pritariate, kad Lietuva, kuri yra sekuliari valstybė, turėtų taikyti tokius pat aukštus lobistinės ir finansinės veiklos skaidrumo reikalavimus katalikų bažnyčiai, kokius taiko ir NVO bei verslui, taip užtikrindama atvirą ir sąžiningą veikimą bei atskaitomybę visuomenei?
Ar pritartumėte, kad Lietuva išeitų iš Otavos konvencijos dėl priešpėstinių minų uždraudimo?
Ar žmogaus lytis yra prigimtinė ir nekintama (išskyrus labai retus apsigimimo atvejus)?
Ar pritartumėte siūlymui, kad per metus išduodamų leidimų gyventi Lietuvoje skaičius (išskyrus laikinai priimamus pabėgėlius iš draugiškų Europos valstybių) turėtų būti ribojamas iki 0,05 proc. nuo Lietuvos populiacijos?
Kiekviena karta prieš rinkimus, kiekvienas žada padaryti labai daug. Taigi klausimas jeigu tapsite Lietuvos Respublikos Prezidentu, ko nedarysite?
Kaip spręsite iki šiol ignoruojamą Lietuvos regionų stiprinimą?
Ar sutinkate, jog Tibetas yra okupuotas Kinijos?
Ar sutinkate, kad marihuanos dekriminalizavimas Lietuvoje galėtų padėti sumažinti juodosios rinkos veiklą, skatintu ekonominį augimą ir Lietuvos turizmo plėtrą, bei mažintu problemas su juodaisiais pinigais?
Ar pritaria Lietuvos piliečių siuntimui į Ukrainą, dalyvauti karo veiksmuose
Kiek dar bus šelpiama iš skolintų pinigų Ukraina? Išvis ar bus galimybė grąžinti atgal kuo daugiau asmenų besislapstančių nuo privalomojo karinio šaukimo (asmenys nuo 18 iki 60 metų). Programoje nurodėte, bus rengiamas įstatymas Ukrainai palaikyti, na tai jau visiškas absurdas. Gal traukitės.
Ar pritariate marichuanos legalizavimui?
1. Ar turite UAB Ignitis akcijų. 2. Ar gaunate pajamų iš Ignitis ?
Ar pritariate Lietuvos piliečių siuntimui į Ukrainą, dalyvauti karo veiksmuose?
Laba diena, jei būsite išrinktas, ar grąžinsite grynųjų pinigų tvarką, t.y. teisėto atlyginimo išmokėjimą grynais, kai su tuo sutinka tiek darbdavys, tiek darbuotojas? Bankų pelnai milijardiniai, bankų aptarnavimo mokesčiai tik didėja.
Ar tikite klimato atšilimu?
Ar manote, kad visuomenė tampa per daug liberali?
Добрый день, кандидаты в президенты Литвы. Ответьте пожалуйста на мой вопрос: Будет ли проведено расследование деятельности Светланы Тихановской в Литве, подконтрольных ей структур? Как долго ещё правительство Литвы планирует финансировать Тихановскую и унижать в правах беларусов, живущих в Литве?
Испытывают ли кандидаты в президенты Литвы личный стыд, за то, что Литва 30 лет не может построить Национальный стадион в Вильнюсе? Что планируют предпринять в этом направлении после вступления на должность президента Литвы?
Žinių radijo interviu neįvardinote rusijos kaip teroristinės valstybės. Alfa TV interviu kaip tiesioginę grėsmę Lietuvai įvardinote ne rusiją o kad pralaimėjus Ukrainai ten bus pilietinis konfliktas, ir tai bus tiesioginė grėsmė Lietuvai. Kuri iš šių 2 valstybių yra mums pavojingesnė?
Kaip bendrautumėte su Donaldu Trumpu, jei jis vėl taptų JAV prezidentu
Ar būdamas Prezidentu, artimiausius kalendorinius metus įsisegsite LGBT vėliavos ženkliuką?
Ar dėl karo Gazoje kalta Hamas, ar Izraelis
Jūs dažnai paminite užsienio agentų problemą Lietuvoje, ar tapęs LR prezidentu inicijuotumėte kad atsirastų įstatymas dėl užsienio agentų tokį kokį turi rusija ar Gruzijoje valdžia nori priimti ir ką darytumėte jei Lietuvoje dėl to kiltų tokie protestai kaip Gruzijoje?
Kurią krepšinio Lietuvos komandą palaikote?
Ar esate feministas?
Ar esate feministė?
Ar esate religinga/išpažįstate dievą?
Ar esate religingas/išpažįstate dievą?
Ar sieksite, kad moterys būtų šaukiamos atlikti privalomąją karo tarnybą taip pat, kaip ir vyrai?
Koks Jūsų požiūris į sveikatos paslaugų prieinamumą visų socialinių sluoksnių asmenims?Kaip bus vykdoma labiausiai pažeidžiamų sluoksnių medicininė pagalba-evakuacijs ir apsauga karo atveju?
Kokią poziciją užimate dėl ekonominių sankcijų Rusijai dėl karo Ukrainoje? Ar palaikote jas?
Kaip vertinate Rusijos vadovybės veiksmus okupuojant Krymą ir remianti separatistus Donbase? Ar laikote šiuos veiksmus teisėtais?
Ar jūs smerkiate Rusijos karą prieš Ukrainą ir laikote jį neteisėta agresija?
Kokią poziciją užimate dėl ekonominių sankcijų Rusijai dėl karo Ukrainoje? Ar palaikote jas?
Kaip vertinate Rusijos vadovybės veiksmus okupuojant Krymą ir remianti separatistus Donbase? Ar laikote šiuos veiksmus teisėtais?
Kodėl būdamas advokatu pasisakote PRIEŠ visų žmonių teisę kurti šeimą, konkrečiai - prieš homoseksualios partnerystės įteisinimą?
Ar perkėlėjai (relokantai) iš Baltarusijos (gyvenantys čia dėl politinio persekiojimo ir dirbantys Lietuvoje) kelia pavojų Lietuvos saugumui ir ar reikėtų griežtinti prieš juos nukreiptus įstatymus ir galbūt juos reikia isvaryti is Lietuvos? Ačiū už atsakymą.
Ar matote reikiamybę į švietimo programą įvesti privalomas lytinio ugdymo pamokas?
Ką manote apie mokytojų atlyginimus? Ar būtų galima imtis, kokių nors priemonių siekiant ženkliai padidinti būsimų pedagogų skaičių?
Kaip manote, ar zeme yra plokscia?
Ar dar kartą tapęs šalies prezidentu, ketinate skatinti „Žiemos uosto“ transformaciją, jei taip - kaip?
Ar Izraelio veiksmus Palestinoje laikote genocidu?
Augantis nusikalstamumas ir Europos islamizacija, ar jūs matote Europoje kylančią problemą su migrantais?
Ar manote,kad reikėtų nustoti mokinti vaikus rusų kalbos?
Ar sutiktumėte su iniciatyva, kuri laikytų prezidentus ir Seimo narius, atsakingais už priešrinkiminių kampanijų pažadų nesilaikymą?
Klausimas visiems kandidatams: ar pritariate, kad viso pasaulio lietuviai (neskirstant juos į tai, kurioje valstybėje jie gyvena) turi turėti teisę gauti Lietuvio pasą?
Ar pritariate, kad Lietuvoje turi būti visiškai panaikinta dviguba (triguba, ...., daugybinė...) pilietybė?
Ar esate už ar prieš branduolinę energiją?
Ką reikia mokyti per pamokas
Ka padarytumėte kad netekto darbingumo pensija butu ori Pvz siai dienai gaunu tik 335 eurus Sumokėjus mokesčius lieka apie 100 150 euru maistui
Taip
Ne
Neatsakė
Užduok klausimą kandidatams
Rūšiavimas
Stropiausi viršuje
Nelinkę bendrauti viršuje
Jauniausi viršuje
Didžiausias metines pajamas turintys viršuje
Didžiausias deklaruotas turtas viršuje
Daugiausia kalbų mokantis viršuje
Aukščiausią išsilavinimą turintys viršuje
Pagal abėcėlę

Vartotojo autentifikacija

Mes turime įsitikinti, kad Jūs esate tikras vartotojas, dėl to paprašysime susikurti paskyrą.

Prisijungti su:

Google
Su el. paštu
Jau turi paskyrą?

Registruotis

Vardas
Pavardė
El. paštas
Slaptažodis
Pakartoti slaptažodį
Jau turi paskyrą?

Prisijungti

El. paštas
Slaptažodis
Dar neturi paskyros?
El. paštas: info@zinaukarenku.lt
Telefonas: +370 616 26 387

Būk pirmas ir sužinok naujausias aktualijas!

Pagaminta: Ad Fingers